20 lat klubu w Dąbrówce Wisłockiej.

Rok 2020 będzie dla naszego klubu rokiem szczególnym, gdyż w tym roku będziemy obchodzić jubileusz 20-lecia naszego klubu. W roku 2000 pan Mariusz Pierzchała, założył nasz klub który od początku nosił nazwę Ludowy Klub Sportowy „Modorex” w Dąbrówka Wisłocka i brał udział w rozgrywkach Dębickiej klasy „B”. W 2005 roku Pan Mariusz Pierzchała ze względu na inne obowiązki zmuszony został do rezygnacji z dalszego prowadzenia klubu. Jego miejsce zajęli Julian Górak i Stanisław Koźlik którzy prowadzili go do 2007 roku. W tym że roku musieli zawiesić działalność klubu ze względu na czas w którym zawodnicy zaczęli wyjeżdżać za granice w poszukiwaniu lepszego zarobku. Przez 6 lat klub nie istniał aż do roku 2013 w którym za ponowną reaktywacje klubu zabrał się pan Stanisław Maj, dzięki któremu klub zaczął rozgrywki w Powiatowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej w Mielcu. Po 3 sezonach w PALP zarząd postanowił przystąpić ponownie do rozgrywek Dębickiej klasy „B” oraz zmienić nazwę klubu na Klub Sportowy „Hetman” w Dąbrówce Wisłockiej co było uhonorowaniem założyciela wsi Hetmana Jana Tarnowskiego który w połowie XVI wieku założył Dąbrówkę Wisłocka. Co roku nasz klub bierze także udział w organizowanym przez Burmistrza Radomyśla Wielkiego turnieju którego jesteśmy ubiegłorocznymi triumfatorami a także w RLF czyli Radomyskiej Lidze Futsalowej również w Radomyślu Wielkim. Niestety ale nasz klub nigdy w jego historii nie awansował do klasy „A”. Liczymy na to ze zmiany które niesie przyszłość pozwolą nam na dołączenie do zacnego grona klubów Dębickiej klasy „A”. Po zakończeniu aktualnego sezony będziemy chcieli zaprosić wszystkich kibiców oraz sympatyków na turniej z okazji 20-lecia klubu ale o tym dowiecie się bliżej zakończenia sezonu. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia w tym roku we wszystkich rozgrywkach.